13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro muže

Pro muže

Zajímá vás, co ženy umí lépe než muži?

Jak se říká, ženy zvládají více věci naráz, zatímco muži se musí plně soustředit na jednu činnost. Pokud jste mužem, který nechápe, jaké věci umí ženy lépe, rádi vám v následujících řádcích osvěžíme paměť.

Utajení pracovní nevěry aneb hledáte si novou práci? Nesdělujte tuto informaci

Hledáte si nové zaměstnání? Nechcete to ale sdělovat svému dosavadnímu zaměstnavateli nebo svým kolegům? Pak je potřeba tuto tzv. pracovní nevěru utajit. Jedině tak máte jistotu, že poslední dny až týdny strávené v této práci budete mít relativně příjemné.

Jedna sklenička denně přece neuškodí. Nebo ano? Tyto 3 znaky poukazují na problémy s alkoholem

My Češi patříme jako národ mezi jedny z největších pijanů na světě. Podle webu i60.cz se svými necelými vypitými 12 litry čistého lihu na osobu nad 15 let zaujímáme 3. místo. Může za to bezesporu naše pivní a vinařská tradice. Nástrahy jsou tedy všude a člověk jim snadno podlehne. Přinášíme vám 3 jasné znaky, které poukazují na možné problémy s alkoholem. Poznáváte se v nich?

S partnerkou vám to už nefunguje? Rozejděte se s ní na tom správném místě

Rozchod k životu zkrátka patří. Je to jakýsi koloběh života. Určitě není vhodné vztah protahovat jen z toho důvodu, že nechcete svému protějšku ublížit. Jednou stejně vše vypluje na povrch. Čím dříve se se svým protějškem rozejdete, tím lépe. Budete se lépe cítit nejenom vy, ale převážně váš protějšek, protože bude vědět, na čem je. Jaké je ideální místo k rozchodu? Pojďme se na to podívat.

Nevěru určitě nechce zažít nikdo! Bojujte proti ní pomocí různých tipů

Snížit riziko nevěry je možné pomocí několika tipů. Pokud si myslíte, že je to nemožné, pak se hluboce mýlíte. Člověk se dopustí nevěry ve chvíli, kdy mu v daném vztahu něco chybí. To právě začne vyhledávat u jiného muže nebo u jiné ženy. Stačí se tak jen zaměřit na věci a maličkosti, které povedou ke spokojenému vztahu. Pochopitelně i přesto k nevěře může dojít. Jak se říká, kdo bude chtít podvést, ten zkrátka podvede. Na druhou stranu není špatné se níže uvedenými tipy řídit.

Na co se připravit po ročním soužití s partnerem?

Co si budeme povídat, na začátku vztahu budete mít růžové brýle, přes které uvidíte svého partnera nebo partnerku jako úžasnou osobu. Teprve po roce společného soužití si začnete uvědomovat, že růžové brýle jsou pryč, a vy tak rázem začnete svůj protějšek vnímat svýma očima. Čeho si začnete všímat po ročním soužití se svým partnerem?

Nestyďte se za odmítnutý sex! Toto jsou bezesporu ospravedlňující důvody

Povíme si, kdy je dobré odmítnout sex. Opět není důležité, o jaké pohlaví se jedná. Ačkoliv podle statistik častěji odmítají sex ženy, protože k tomu mají své důvody, čas od času se to může stát i muži. Povíme vám ovšem několik důvodů. Některé z nich platí převážně pro ženy. Řeč je například o bolestivém milování. Na druhou stranu jej mohou zažít i muži, kteří mají problémy se svým pohlavním orgánem. Nyní se ale pojďme podívat na jednotlivé důvody.

Pauza ve vztahu může být vaším novým motorem pro nastartování nového začátku

Pauza ve vztahu? Pro někoho jen výmluva, která v konečném důsledku stejně vede k rozchodu. Podle určité skupiny lidí pauza ve vztahu nefunguje a svým způsobem ani neexistuje. Jak to ale ve skutečnosti je? Může pauza ve vztahu fungovat? Na druhou stranu existuje i skupina lidí, která si pauzou ve vztahu prošla, a podle nich tento pojem skutečně funguje. Jinými slovy se po pauze jejich vztah změnil k lepšímu. Pojďme se podívat na tento pojem blíže.

Milování s kamarádkou bez závazků? ANO, ale má to svá pravidla!

Příliš často se scházíte se svým kamarádem nebo kamarádkou? Mysleli jste si, že neexistuje přátelství mezi ženou a mužem? Postupem času se váš názor změnil, protože jste toho jasným důkazem, že takové přátelství může existovat? Ovšem jen do chvíle, dokud se toto přátelství nepromění v přátelství s výhodami. I to se čas od času může stát. Víte, že by to vztah pokazil, a tak zůstáváte přáteli, jen s tím rozdílem, že se občas pomilujete? Jak takové přátelství může fungovat?

I muži bývají nervózní na první schůzce. Víme, na co myslí!

Muž je odjakživa považován za lovce. Jsou to právě muži, kteří by měli vést rande nebo první seznamovací schůzku. Pokud jste žena, pak se zkuste vžít do muže, který se na rande připravuje. Víte, co se mužům honí v hlavě během seznamovacího večera nebo dne?

Lež nepatří nikam, natožpak do postele. Přesto tyto věty slyšel určitě každý

Postelové lži sice partnera potěší, ale pouze po krátkou dobu. Jakmile na to přijde, bude to považovat za jakousi zradu, což je pochopitelné. Vztah je z větší částí o komunikaci. To platí i o milostných hrátkách a milování. Pokud nebudete s partnerem komunikovat, pak nikdy nepřijde na to, co se vám v posteli líbí, a jakákoliv postelová lež mu spíše ublíží. Opět to platí jak pro muže, tak pro ženy. Převážně novému partnerovi nebo partnerce říkáme, jak je v posteli tou nejlepší osobou za celou milostnou historii. Je tomu ale ve skutečnosti tak?

Typy mužnosti: Jste bojovník nebo osamělý vlk?

Kdybyste naslouchali rozhovorům různých mužů, zjistili byste, že různí muži mají různé názory na to, co je mužnost a co je mužské. Někteří říkají, že oblékání podle kodexu je něco, co by měl dělat každý správný chlap, zatímco jiní tvrdí, že péče o vzhled prostě není mužná. Zjistěte spolu s námi, do jaké kategorie patříte vy.

Pánové, tohle při sexu nedělejte. 4 věci, které ženy bytostně nesnáší

Sex. Zatímco pro někoho se jedná o téma, o kterém dotyčný dokáže mluvit hodiny a hodiny a stále k němu má co říct, pro druhého je to tabu. Protože se i v dnešní uvolněné společnosti stále najdou tací, co si o své potřeby při milování nedokážou říct, připravili jsme článek o tom, co většině žen vadí při sexu. Neděláte je náhodou taky?

Časté chyby, kterých se muži dopouští při cvičení

Rozhodli jste se dát si pořádně do těla? Chcete zhubnout, nebo naopak nabrat svaly? Ať už cvičíte doma, či navštěvujete posilovnu, dejte si pozor na nejčastější chyby, kterých se muži při cvičení dopouští. Možná to se sebou myslíte dobře a chcete dosáhnout nejlepších výsledků, ale tyhle přešlapy mohou vaší snaze uškodit.

Krátké, nebo dlouhé: jak odhadnout správnou délku vousů?

Stále více mužů si nechává narůst vousy. Dávno pryč jsou časy, kdy musel být muž hladce oholen. Jak ale poznat, která délka vousů je pro vás ta pravá? Komu budou slušet kratší vousy a kdo si může dovolit nosit delší? Zatímco některým mužům sedí plnovous, jiným lichotí udržované strniště. Co bude sedět právě vám?

Odmítla vás? Naučíme vás na odmítnutí reagovat jako gentleman

Odmítnutí není nic příjemného a strávit ho má problém většina z nás. Zatímco někteří muži se oklepou rychleji, jiným trvá podstatně déle, než odmítnutí od ženy vstřebají. Bohužel se stává poměrně často, že se v takové chvíli nechají ovládnout emocemi a zhrzeným egem a na odmítnutí nezareagují zrovna vhodně.

5 top pánských vůní do tisícovky, ze kterých si vybere naprosto každý

Je nad slunce jasné, že parfém dovede každý pánský outfit k dokonalosti. Nikdy byste na něj neměli zapomínat a měl by být součástí vaší každodenní rutiny. Pokud chcete krásně vonět, ale přitom nechcete za parfémy utrácet hříšné peníze, podívejte se na náš seznam 5 toaletních vod, které seženete už do tisícovky. Která si získá vaše srdce?

Milenecký vztah aneb riziko jako lákadlo

Milenecký vztah neboli nevěra je považována za hřích. Pokud ve vztahu nejste šťastní, je mnohem jednodušší se druhé polovičce svěřit a začít napravovat chyby. Velké množství lidí má ovšem strach, protože již mají vybudované určité zázemí, o které nechtějí přijít, a tak si hledají tzv. bokovku, kterou si udržují jen jako milenecký vztah. Proč lidé podvádějí? Seznámíme vás s nejčastějšími důvody.

3 tipy, jak podpořit mužskou plodnost

Čím dál více párů má problémy s přirozeným otěhotněním. Podle dat světové zdravotnické organizace WHO měli muži v roce 2010 o 75 % méně spermií než v roce 1950. A ani s kvalitou těch zbývajících spermií to není zrovna veselé. V tomto článku vám dáme tipy, jak podpořit kvalitu i kvantitu mužských spermií, a zvýšit tak plodnost.

Kde všude má žena přednost?

Žena neboli něžnější pohlaví – co bychom si bez tohoto stvoření počali? Víte ovšem, jak se máte k ženě chovat a na jakých místech má přednost? Právě o tomto je tento článek. V následujících odstavcích si povíme, kde všude má žena přednost a proč. Možná někteří z vás dělají chybu v tom, že vstupují jako první do budovy nebo na místa, na kterých by to mělo být obráceně, a naopak. Pojďme si říct, jak se věci v tomhle odvětví ve skutečnosti mají.

Redakční výběr