back to top
HomeAuto Moto

Auto Moto

Z Toyoty Aygo se v příští generaci stane drobné městské SUV

Toyota je dnes jedna z mála značek, která se v Evropě ještě pouští do oživování nejmenšího segmentu A. Minulý rok v něm přibyl jen Hyundai i10, většina automobilek jej bez elektromobilů vnímá jako nerentabilní.

Volkswagen již nebude vyvíjet nové spalovací motory

Jen před několika dny automobilka Audi ohlásila, že končí s vývojem nových spalovacích motorů. Netrvalo dlouho a přidala se také sesterská automobilka Volkswagen.

Volkswagen si vystřelil z lidí i médií, nepřejmenuje se na Voltswagen

Volkswagen světu opět připomněl, že není třeba věřit všemu, co se napíše, zvláště pokud se blíží 1. duben.

Toyota nešetří sporťáky, představuje kupé GR 86

Toyota vedle hybridů nezapomíná ani na fanoušky sportovních aut. Po Supre a Yarisu GR je zde další sporťák, který tentokrát vznikl spoluprací divize Gazoo Racing se Subaru – Toyota GR 86.

Citroen C5X se vrací k tradici francouzských limuzín, byť trochu osobitě

Fanoušci velkých komfortních Citroënů si na nástupce C5 museli počkat čtyři roky. Nyní francouzská automobilka představuje svoji novou vlajkovou loď pod názvem Citroën C5X.

Zvažujete pořízení rodinného automobilu? Víme, co sledovat při výběru

A je to tady. Z luxusního sporťáku, kterého jste měli jen pro sebe, se stalo rodinné auto. Vaše situace se změnila a vy místo bouráku pro dva, který přitahoval ženy doslova jako magnet, vybíráte parťáka pro rodinné výlety a nákupy. Nenecháme vás v tom a poradíme, co bystě měli sledovat při koupi rodinného automobilu.

Nenechte si ujít