13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeNevěru určitě nechce zažít nikdo! Bojujte proti ní pomocí různých tipů

Nevěru určitě nechce zažít nikdo! Bojujte proti ní pomocí různých tipů

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Snížit riziko nevěry je možné pomocí několika tipů. Pokud si myslíte, že je to nemožné, pak se hluboce mýlíte. Člověk se dopustí nevěry ve chvíli, kdy mu v daném vztahu něco chybí. To právě začne vyhledávat u jiného muže nebo u jiné ženy. Stačí se tak jen zaměřit na věci a maličkosti, které povedou ke spokojenému vztahu. Pochopitelně i přesto k nevěře může dojít. Jak se říká, kdo bude chtít podvést, ten zkrátka podvede. Na druhou stranu není špatné se níže uvedenými tipy řídit.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak snížit riziko nevěry?

Ve vztahu se objevil problém nebo hádka a jeden z partnerů utíká? Jde o jednu z největších chyb vůbec. Ve chvíli, kdy je člověk na dně, se dá označit za nejvíce zranitelného. Co to znamená? Žena takto může vyhledávat náruč jiného muže a obráceně. Problém se zkrátka musí řešit okamžitě. Ať už jde o velkou hádku nebo velký problém. Vše si žádá rychlé řešení. Pokud svůj protějšek necháte v restauraci nebo v klubu a uraženě opouštíte tento prostor, děláte jednu z největších chyb. Naopak, musíte zůstat v klidovém režimu a řešit tento problém včas.

Další prevencí je komunikace. Jakou máte jistotu, že si váš partner nebo partnerka sex s vámi užívá tak, jak by měl nebo měla? Máte nějakou jistotu? Jistota není nikdy. To ovšem bez komunikace nezjistíte. Co tedy musíte udělat? Jednoduše řečeno je dobré se svým protějškem mluvit. Promluvte si o tom, co se druhému v posteli líbí. Vztah je o komunikaci. O to více to platí v sexuálním životě. Sex do vztahu patří a bez něj to zkrátka nepůjde. Určitě o těchto věcech mluvte dříve, než bude pozdě.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Na komfortní zónu zapomeňte

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Na komfortní zónu zapomeňte na začátku vztahu. Co to znamená? Vztah je o kompromisech. Nemůžete počítat s tím, že vždy bude vše podle vás. To ve vztahu neplatí. Občas budete muset ustoupit. Pokud ne, váš partner v danou chvíli bude vyhledávat tyto nedostatky někde jinde. To může vést postupem času k nevěře, jak podotýká server Novinky.cz.

Zdroj: Novinky.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy