13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyJak na bezpečné seznámení přes online seznamku?

Jak na bezpečné seznámení přes online seznamku?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Stydíte se za to, že vaše seznamování probíhá prostřednictvím internetových seznamek? Rozhodně se není za co stydět. Ne každý má odvahu seznámit se na veřejných a venkovních prostorech. Je potřeba ale vědět, že internetové seznamky v sobě ukrývají i určitá rizika, protože danou osobu při prvotním seznámení nevidíte. Jedná se o osobu, která se skrývá za počítačem nebo mobilním telefonem.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak se bezpečně seznámit prostřednictvím internetových seznamek?

Existuje velké množství internetových seznamek. Ty nejnavštěvovanější a nejdůvěryhodnější mimo jiné nabízí i ověření profilu. To se provádí pomocí fotografií, jež jsou vyfoceny díky živému fotografování. Vy tak máte jistotu, že se jedná skutečně o osobu uvedenou na profilu. To, co očekáváte od druhých, ale musíte nabízet i vy. Sami si položte otázku, zda by jste odpověděli člověku, jehož profil nepůsobí důvěryhodně a prakticky nic se na něm nenachází. Mějte tedy svůj profil na seznamce detailně propracovaný a maximálně důvěryhodný. Zvýší se vám tak vaše šance na úspěch.

Podobné profily následně i vyhledávejte. Pochopitelně i osoba, která má důvěryhodný a ověřený profil, nemusí být v reálném životě tou správnou volbou. I z těchto lidí se mohou po čase vyklubat manipulátoři nebo násilníci, kteří svou partnerku budou doma mlátit. Nyní už víte, že ověřený a důvěryhodný profil je na prvním místě, co se týče bezpečného seznamování. Nejde ovšem o jedinou věc, na kterou by se člověk měl zaměřit. Platí to jak pro muže, tak i ženy.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

První schůzka? Až po uplynutí nějaké doby!

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Dnešní doba je uspěchaná a mnoho žen se pouští do první schůzky po prvním napsání. Mají pocit, že osobní schůzka prozradí více než několikadenní psaní. Máte pravdu. Na druhou stranu, jestliže je protější strana netrpělivá a nedočkává, pak je něco špatně. Nedokáže na vás počkat? Mějte se na pozoru. Člověk, který skutečně hledá vztah nebo životní lásku, si počká. Zvlášť v momentě, kdy se rozhodl pro internetové seznámení. Ideální doba psaní se stanovuje v rozmezí od 2 do 4 měsíců. Teprve poté se doporučuje osobní setkání s protější stranou.

I tady můžete ale narazit. Rozhodli jste se pro osobní setkání a protistrana navrhuje romantické místo, kde nechodí prakticky žádné další osoby? Vy toto místo schvalujete, protože oceňujete jeho nebo její originalitu? Opět se mějte na pozoru. První schůzka by se měla konat na veřejném místě. K těmto místům připadá v úvahu například kavárna v obchodním centru nebo návštěva kina. Každopádně je vhodné zvolit místo plné lidí.

Pozvání domů? Rozhodně NE!

Zve vás váš protějšek k sobě domů a vy nabídku přijmete? Pak je potřeba vědět, že vás osoba může v bytě nebo rodinném domě znásilnit či na vás vykonávat domácí násilí. V žádném případě není první schůzka vhodná pro návštěvu bytu nebo rodinného domu protistrany. Jedině tak bude vaše seznamovaní skrz seznamky úspěšné a bezpečné.

Nejnovější příběhy