13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyLinkedIn jako pracovní sociální síť. Zaregistrujte se ještě dnes a budujte svou...

LinkedIn jako pracovní sociální síť. Zaregistrujte se ještě dnes a budujte svou vlastní značku

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Snažíte se najít si dobrou práci nebo začít podnikat? Doposud ale nemáte vytvořený profil na sociální síti LinkedIn? Pak se s největší pravděpodobností dopouštíte obrovské chyby. Co je to vlastně ta sociální síť LinkedIn a jak vám může pomoct? Vše se dozvíte v následujících odstavcích. Už teď vám ovšem prozradíme, že se bez ní neobejdete. V pracovním světě vám může pomoct.

Co je to LinkedIn a jak pomáhá?

Otevřeli jste sociální síť LinkedIn a řekli jste si, že je to kopie sociální sítě Facebook? Svým způsobem máte pravdu, po vzhledové stránce vypadá stejně. Kromě vzhledové stránky se i podobně ovládá. Během chvíle pochopíte, na co máte klikat a jak tuto sociální síť ovládat. Rozdíl je ovšem v tom, že LinkedIn je označován za pracovní sociální síť – na rozdíl od Facebooku, který slouží čistě jen pro zábavu. Na LinkedInu si budujete svou vlastní značku a profil. Pokud profil vyplníte podle pravdivých údajů, mohou vás snáz najít firmy, které hledají lidi, jako jste vy.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Získáte tak nejenom pracovní nabídky, ale i zkušenosti. Sociální síť LinkedIn je i výborným zdrojem učení. Můžete se na ní zkrátka zdokonalovat a vzdělávat se. Proč ji tedy mít? Otevřete se pracovnímu světu, ať už hledáte práci nebo kontakty pro podnikání. Ukážete, kdo vlastně jste a co od života chcete. Spojit se tak můžete s lidmi, kteří mají podobný zájem. Dalším přesvědčujícím důvodem je i sebevzdělávání. To je v dnešním světě velice důležité.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Hlavním důvodem je budování vlastní značky

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Jak se říká, značka jste vy. Budujete svůj profil a svou značku, na rozdíl od sociální sítě Facebook. Existuje mnohonásobně vyšší šance na to, že si vás někdo všimne na sociální síti LinkedIn než na Facebooku. Zvlášť ve chvíli, kdy se jedná o pracovní nabídky nebo začátek podnikání. Na LinkedInu snáz přijdete i ke správným přátelům. To platí pro lidi, kteří hledají nové kontakty na chození do kaváren nebo na obědy, jak se píše na webu Proplusco.cz.

Zdroj: Proplusco.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy