13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeMýty o ženách a sexu

Mýty o ženách a sexu

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Mýty o ženách i sexu. Jedná se o věci, kterým věří nejenom velká část mužů, ale i některé ženy. Co si muži často mylně myslí o ženách? Vyvrátíme vám časté lži o tom, jak to ve skutečnosti je. Kromě žen se podíváme také na časté mýty o sexu. I ty je dobré znát. Zvlášť pokud jste mužem, kterého zajímá ženské tělo i svět milování. Pojďme se na to společně podívat.

Mýty o ženách

Jako první se podíváme společně na mýty o ženách. Muži teď s největší pravděpodobností hoří zvědavostí. Je to pochopitelné, koho by tyto mýty nezajímaly. Každý by se měl starat nejenom o sebe, ale i o opačné pohlaví. Převážně tehdy, máte-li doma partnerku. Prvním častým mýtem je ten, že se ženy rodí jako submisivní osoby. Muži jsou naopak těmi, kteří patří k těm dominantnějším osobám. To je ovšem obrovský mýtus. Dnes relativně běžně narazíte i na ženy, které jsou spíše dominantnějšími osobami. Často i více dominantnější, než samotní muži.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Druhým častým mýtem je ten, že by žena měla být osobou v domácnosti. Tomu tak už rovněž není. Zejména v této době, kdy vládne světu drahota. Jde tak o dobu, kdy by finance měl vydělávat jak muž, tak i žena. Dva příjmy se hodí pro jakoukoliv domácnost. Na to svým způsobem navazuje také další mýtus. Tím je ten, že by žena neměla vydělávat více peněz, než muž. Muži jsou často pohoršení tím, když má žena větší měsíční příjem. Buďte naopak rádi, že vaše partnerka vydělává větší peníze než vy. Kromě toho se ji snažte ocenit v tom, že je cílevědomá a pracovitá.

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Posledním mýtem je ten, že ženy k životu nepotřebují sex. Budete se divit, ale mnohdy potřebují ženy sex více než muži. Rozhodně je v tomhle světě nepodceňujte. Pokud si myslíte, že se vaše žena s vámi nechce milovat z toho důvodu, že nevyhledává sex, hluboce se mýlíte.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Mýty o sexu

Ženy si často myslí, že když nedosáhnou orgasmu, jsou divné. Vina ovšem není na jejich straně. Dalo by se říct, že není ani na straně muže. Ženy se dělí do tří kategorií. Tou jednou z kategorií jsou ty ženy, které nikdy orgasmu nedosáhly. Je to dáno tím, že se hledají. Docílí toho pouze při vlastním uspokojování. Samy ještě pořádně neznají své tělo. K těm nejčastějším příčinám patří věk ženy. Jinými slovy jde o skupinu mladých žen.

K uspokojení ženy je zapotřebí být majitelem většího penisu. Opět se jedná o sexuální mýtus. Ženu je možné uspokojit i s pár centimetry. Nezáleží na tom, jak velký máte penis, ale co v posteli provádíte za akce. Milování je o komunikaci. Každé ženě se líbí něco jiného. Existuje ovšem i šance, že vaše žena nedosáhne orgasmu, a to i přes to, že se budete maximálně snažit a provádět vše, co vám vaše partnerka sdělila. Na velikosti ovšem nezáleží.

Relativně častým mýtem je také ten, že lidé po dosáhnutí 50 let už o milování ztrácí zájem. Věděli jste ale, že právě tento věk patří k těm, kdy si ho lidé dokážou o to více užít? Chtít se milovat ale musí jak žena, tak muž. Jedině tak docílíte nezapomenutelného milování, které si budete chtít často zopakovat.

Nejnovější příběhy