13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyNejvýkonnější Hyundai Kona N se ukázal ještě před premiérou

Nejvýkonnější Hyundai Kona N se ukázal ještě před premiérou

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Očekává se stejný motor, jako u modernizovaného i30 N.

Hyundai si za poslední rok jaksi nedá klid s novinkami. Nedávno potěšil zastánce elektromobilů se stylovým Ioniqem 5, nyní přišla zase řada na fanoušky sportovní divize N.

Od příchodu i30 N v roce 2017 se Hyundaiu podařilo etablovat mezi hot hatche. Není divu, za vývoj je zodpovědný Albert Bierman, bývalý šéf BMW Motorsport.

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Po pozitivním přijetí i30 N a představení i20 N se výkonné verze dočká i městské SUV Kona. Hyundai si zatím šetří podrobnosti později, oficiálně však poodhaluje podobu ostrého SUV.

Design vychází z nedávného faceliftu, který přinesl také decentnější verzi N Line.

Viditelné jsou typické prvky jako červený pruh na spodku nárazníku i bočních prahů či trojúhelníkové brzdové světlo v zadním spoileru. Chybět samozřejmě nemůže ani dvojice pořádných koncovek výfuku.

Dá se předpokládat, že pod kapotou se objeví stejný motor, jako v modernizovaném i30 N Performance Package, tedy přeplňovaný dvoulitrový čtyřválec T-GDI o výkonu 206 kW (280 koní) a točivým momentem 392 Nm.

V současnosti se dá Kona koupit v „civilní“ verzi s benzinovými motory, ale také jako full-hybrid či elektromobil.

Nejnovější příběhy