13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužePánové, tohle při sexu nedělejte. 4 věci, které ženy bytostně nesnáší

Pánové, tohle při sexu nedělejte. 4 věci, které ženy bytostně nesnáší

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Sex. Zatímco pro někoho se jedná o téma, o kterém dotyčný dokáže mluvit hodiny a hodiny a stále k němu má co říct, pro druhého je to tabu. Protože se i v dnešní uvolněné společnosti stále najdou tací, co si o své potřeby při milování nedokážou říct, připravili jsme článek o tom, co většině žen vadí při sexu. Neděláte je náhodou taky?

1) Nedostatečná hygiena

Mnozí z vás si řeknou, že umýt se před sexem je samozřejmostí. Bohužel ne všichni to tak berou. Není snad nic horšího, než když v posteli místo vůně parfému cítíte čpavý pot. Spontánní sex sice může být sexy, ale mnohem rajcovnější je hezky vonět. Nemusíte to nijak zvlášť přehánět, to by totiž mohlo mít na leckterou opačný účinek. Nicméně se všichni shodneme na tom, že sprcha nebo koupel před sexem by měla být povinnost!

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

2) Nuda

V každém dlouhodobém vztahu nastane okamžik, kdy se ze sexu stane rutina. Každé milování pak jede podle stejného scénáře. Svléknout, zaujmout polohu, dosáhnout orgasmu, obléknout. Abyste se takové nudě vyvarovali, snažte se pravidelně přicházet s různými druhy zpestření. Zapojte do sexu erotické pomůcky a hračky, podívejte se spolu na erotický nebo pornografický film, zkuste převleky, vyberte si k sexu netradiční místa, zkuste společnou masturbaci apod. Odvážnější z vás mohou zajít na swingers party nebo přizvat k milování někoho dalšího.

3) Honba za vlastním orgasmem

Většina žen nedosáhne tak snadno orgasmu, jako je tomu u mužů. To je (dnes už všeobecně známý) fakt. Zapomínají na něj muži? Anebo myslí jen na sebe? Ať tak či tak, měli by muži myslet také na svoji druhou polovičku. A to zejména v případě, že trpí předčasnou ejakulací. Udělejte si proto čas, který vyhraďte jen vaší partnerce. Potěšte ji orálně, prsty nebo již zmíněnými erotickými pomůckami. Uvidíte, že stačí málo k tomu, aby byla 100% (u)spokojená.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

4) Sladké řečičky

Svíčky, víno, voňavá koupel… To je samozřejmě v pořádku. Pokud jde však o sex, nemusí být pořád nutně jen jako z červené knihovny. I ženy mají rády jednou za čas plácnutí přes zadek, zatahání za vlasy nebo vášnivé polibky všude po těle. S osloveními jako například „králíčku, ňufíčku, kočičko“ apod. u většiny žen příliš nepochodíte. Ženy rády slyší, že jsou v posteli šikovné, sexy, ale nemusíte mluvit o jejich „prsíčkách“, „stehýnkách“ apod. Nazývejte věci pravými jmény.

Na závěr je třeba říci, že každá žena je jiná, a tudíž i její potřeby jsou individuální. Abyste věděli, co se jí líbí, je třeba si s ní o sexu bez zábran promluvit. Jedině vzájemná upřímnost vám zaručí spokojený sexuální život, jak apeluje web zena.aktualne.cz. Co na druhou stranu vadí vám u žen při sexu?

Zdroje

https://zena.aktualne.cz/vztahy/co-zenam-vadi-pri-sexu-zeptali-jsme-se-jich/r~i:article:803400/

Nejnovější příběhy