13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeTypy mužnosti: Jste bojovník nebo osamělý vlk?

Typy mužnosti: Jste bojovník nebo osamělý vlk?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Kdybyste naslouchali rozhovorům různých mužů, zjistili byste, že různí muži mají různé názory na to, co je mužnost a co je mužské. Někteří říkají, že oblékání podle kodexu je něco, co by měl dělat každý správný chlap, zatímco jiní tvrdí, že péče o vzhled prostě není mužná. Zjistěte spolu s námi, do jaké kategorie patříte vy.

Bojovník

Válečník je typ muže, kterého si s mužností spojujeme nejdéle. V dávných dobách to byl muž, který bránil vesnici před útokem, v moderní době je to muž, který chrání svobodu. Je to muž, který dokáže potlačit část svého já v zájmu vyššího cíle.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Osamělý vlk

Je to kovboj cválající do západu slunce, motorkář prodírající se pouští nebo tulák putující světem, píše portál Healthy journal. Může to být umělecký génius a intelektuál, který se skrývá před světem, aby vytvořil své mistrovské dílo nebo se soustředil na svůj výzkum.

Dobrodruh

Chce se toulat, cestovat, objevovat a dobývat. Touží vidět to, co ještě nikdo před ním neviděl. Je to typ člověka, který vidí horu a chce na ni vylézt jen proto, že ta hora tam je. Chce objevit všechno, co mu svět nabízí. Zkouší hranice svých možností a vystupuje ze své komfortní zóny. Nové a nebezpečné mu dává pocit svobody a chuť do života.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Gentleman

Zdvořilý, přívětivý a uctivý k nadřízeným i podřízeným – to je gentleman. Elegantní v oblékání, obratný v řeči, sebevědomý a chytrý, snadno si získává přátele a okouzluje dámy. Vyzná se v umění, kultuře a aktuálním dění, vysvětluje web Man linnes.

Hlava rodiny

O tomto člověku není napsáno mnoho knih, jak uvádí portál The powermoves. Přesto vždy obdivujeme tohoto průměrného člověka, který tvrdě pracuje a snaží se prostě dělat správné věci. Je to dědeček, z něhož mužnost přímo čiší, a otec, kterého jste si vždy velmi vážili.

Zdroje: Man linnes, The powermoves, Healthy journal

Michaela Hanelová
Muži mají často jiné zájmy než ženy. Pochopit je není pro ženy vždycky tak snadné, jak by si přáli, a mohou si tak oproti ženám připadat méněcenní a nepochopení. Svými texty na serveru Men.cz ráda otevřu mužské hlavy a pokusím se nastínit jejich skutečné zájmy a myšlení.

Nejnovější příběhy