13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeS partnerkou vám to už nefunguje? Rozejděte se s ní na tom...

S partnerkou vám to už nefunguje? Rozejděte se s ní na tom správném místě

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Rozchod k životu zkrátka patří. Je to jakýsi koloběh života. Určitě není vhodné vztah protahovat jen z toho důvodu, že nechcete svému protějšku ublížit. Jednou stejně vše vypluje na povrch. Čím dříve se se svým protějškem rozejdete, tím lépe. Budete se lépe cítit nejenom vy, ale převážně váš protějšek, protože bude vědět, na čem je. Jaké je ideální místo k rozchodu? Pojďme se na to podívat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kde se s partnerem nebo partnerkou rozejít?

Bezpochyby je ideálním místem pro rozchod restaurace. Pochopitelně žádné místo druhé straně nepomůže jej lépe zvládnout. Není však dobré se s partnerem rozejít na místech plných krásných vzpomínek nebo z pohodlí domova prostřednictvím SMS zprávy. Tato forma rozchodu druhé straně o to více ublíží. První místem je restaurace. Jen bychom chtěli připomenout, že by mělo jít o neutrální restauraci. Co tím chceme říct? Jinými slovy by mělo jít o takovou restauraci, kterou jste nenavštívili společně. Dejte si večeři a klidným hlasem navažte na váš vztah, včetně samotného rozchodu.

Dalším místem je neutrální místo. Mezi toto neutrální místo může patřit například park nebo klidná cesta kolem řeky. Udělejte si krásnou procházku a promluvte si o tom, jak to je mezi vámi. Rozchod by měl být klidný. Neřvěte na svého partnera ohledně toho, jaké chyby udělal. Každý se dopouští chyb. Čím klidnější bude rozchod, tím méně bolestivější. Muž nebo žena se následně s rozchodem vypořádá podle svého uvážení. Jaké další místo patří k neutrálním místům pro rozchod? V následujícím odstavci vám dáme třetí a zároveň poslední tip.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Ve svém bytě nebo domě

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Ačkoliv se to zdá jako nesmyslný nápad, uvidíte, že to druhá strana lépe přijme. Snažte se to provést v neutrální místnosti, kterou je například obývací pokoj nebo kuchyň. Opět si se svým protějškem promluvte a následně pomalu, ale jistě dojdete k pointě. Sdělte mu nebo jí, že byste rádi zůstali v kamarádském vztahu. Rozchod bude vždy bolestivou událostí. Tato místa ale tlumí daný náraz, který přichází nečekaně, a to z úst milované osoby.

Nejnovější příběhy