back to top
DomůPro mužeS partnerkou vám to už nefunguje? Rozejděte se s ní na tom...

S partnerkou vám to už nefunguje? Rozejděte se s ní na tom správném místě

Date:

Nenechte si ujít

Alergie na vodu: Jak se žije lidem s intolerancí na základní složku života?

V oblasti lékařských anomálií je jen málo stavů, které vzbuzují takovou zvědavost a obavy jako tzv. akvagenní kopřivka, kterou bychom mohli zjednodušeně popsat jako alergii na vodu. Toto vzácné postižení pak mění zdánlivě neškodný kontakt s vodou ve skutečně trýznivé utrpení.

Rostliny křičí, když je jim ubližováno. Jen jsme to zatím nebyli schopni slyšet

Kombinované zvuky praskání a cvakání mimo dosah lidského sluchu jsou podle všeho způsobem komunikace mezi rostlinami. Autoři nedávné studie tvrdí, takto zeleň tak dává najevo, že je ve stresu.

Afantazie aneb Když vaší mysli chybí představivost

Pravděpodobně každý má ve svém okolí někoho, o němž by si troufnul tvrdit, že trpí nedostatkem fantazie. Málokdo už ale ví, že je tento fenomén skutečnou diagnostikovanou poruchou, a život s ní není rozhodně žádný med.

Vědci zkoumají, proč lidé umírají při sexu či bezprostředně po něm

Sex má pro nás mnoho příznivých fyzických i psychických účinků, zároveň však s sebou nese i nemalá rizika. V některých případech se vám pohlavní styk může stát dokonce osudným.

Rozchod k životu zkrátka patří. Je to jakýsi koloběh života. Určitě není vhodné vztah protahovat jen z toho důvodu, že nechcete svému protějšku ublížit. Jednou stejně vše vypluje na povrch. Čím dříve se se svým protějškem rozejdete, tím lépe. Budete se lépe cítit nejenom vy, ale převážně váš protějšek, protože bude vědět, na čem je. Jaké je ideální místo k rozchodu? Pojďme se na to podívat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kde se s partnerem nebo partnerkou rozejít?

Bezpochyby je ideálním místem pro rozchod restaurace. Pochopitelně žádné místo druhé straně nepomůže jej lépe zvládnout. Není však dobré se s partnerem rozejít na místech plných krásných vzpomínek nebo z pohodlí domova prostřednictvím SMS zprávy. Tato forma rozchodu druhé straně o to více ublíží. První místem je restaurace. Jen bychom chtěli připomenout, že by mělo jít o neutrální restauraci. Co tím chceme říct? Jinými slovy by mělo jít o takovou restauraci, kterou jste nenavštívili společně. Dejte si večeři a klidným hlasem navažte na váš vztah, včetně samotného rozchodu.

Dalším místem je neutrální místo. Mezi toto neutrální místo může patřit například park nebo klidná cesta kolem řeky. Udělejte si krásnou procházku a promluvte si o tom, jak to je mezi vámi. Rozchod by měl být klidný. Neřvěte na svého partnera ohledně toho, jaké chyby udělal. Každý se dopouští chyb. Čím klidnější bude rozchod, tím méně bolestivější. Muž nebo žena se následně s rozchodem vypořádá podle svého uvážení. Jaké další místo patří k neutrálním místům pro rozchod? V následujícím odstavci vám dáme třetí a zároveň poslední tip.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Ve svém bytě nebo domě

Ačkoliv se to zdá jako nesmyslný nápad, uvidíte, že to druhá strana lépe přijme. Snažte se to provést v neutrální místnosti, kterou je například obývací pokoj nebo kuchyň. Opět si se svým protějškem promluvte a následně pomalu, ale jistě dojdete k pointě. Sdělte mu nebo jí, že byste rádi zůstali v kamarádském vztahu. Rozchod bude vždy bolestivou událostí. Tato místa ale tlumí daný náraz, který přichází nečekaně, a to z úst milované osoby.

Nejnovější příběhy